Embrokers

Ubezpiecenia sportowe przy udziale i współpracy EM Sport Broker Sp. z o.o.

Kontakt

 

59-900 Zgorzelec, ul Wyspiańskiego 77d

Zarząd

Edmund Suchomski

Prezes Zarządu 

esuchomski@embrokers.pl
tel./fax (75) 77 555 77, tel. (75) 771 77 99
tel. kom. 606 616 971

   

Marek Bader

V-ce Prezes Zarządu 

bader@embrokers.pl 
tel./fax (75) 77 555 77, tel. (75) 771 77 99
tel. kom. 606 616 973

Filip Jasiński

V-ce Prezes Zarządu 

fjasinski@embrokers.pl 
tel./fax (75) 77 555 77, tel. (75) 771 77 99
tel. kom. 606 277 768

 

Jerzy Dzido

Dyrektor Oddziału Wrocław / Członek Zarządu

jdzido@embrokers.pl 
fax (75) 77 555 77
tel. kom. 664 969 482

Karina Wyżga

Broker Ubezpieczeniowy

kwyzga@embrokers.pl 
tel./fax (75) 77 555 77, tel. (75) 771 77 99
tel. kom. 664 776 223

Aleksandra Lampkowska

Broker Ubezpieczeniowy

alampkowska@embrokers.pl 
tel./fax (75) 77 555 77, tel. (75) 771 77 99
tel. kom. 600 436 006

   

Martyna Mołdach

Broker Ubezpieczeniowy

mmoldach@embrokers.pl 
tel./fax (75) 77 555 77, tel. (75) 771 77 99
tel. kom. 661 111 565

 

   

 

   

Administracja

Magdalena Chwałko

Specjalista d/s rozliczeń

mchwalko@embrokers.pl 
tel./fax (75) 77 555 77, tel. (75) 771 77 99
tel.kom 609 800 119

 

 

Kontakt

Warszawa
ul. Wyszogrodzka 8/119
03-337 Warszawa

tel.(75) 775 55 77
tel.(75) 771 77 99

e-mail: embrokers@embrokers.pl

Wrocław
ul. Orzechowa 27/18
50-540 Wrocław

tel.664 969 482

e-mail: wroclaw@embrokers.pl

Zgorzelec
ul. Wyspiańskiego 77 D
59-900 Zgorzelec

tel.(75) 775 55 77
tel.(75) 771 77 99

e-mail: zgorzelec@embrokers.pl